http://www.rybi-ogon.pl Moje Konto |  Zawartość koszyka |  Zamówienie
 
O firmie   |   Cenowa Bomba!   |   Nowości   |   Wysyłka Zapłata i Zwroty   |   Bezpieczeństwo i Warunki handlowe   |   Pomoc   |   Kontakt
Kategorie
Bony podarunkowe
Odzież wędkarska, myśliwska
Wędkarstwo spinningowe, casting
  Spinning
  Casting
Wędkarstwo spławikowe
Kołowrotki, akcesoria
Wędkarstwo morskie
Wędkarstwo karpiowe
Wędkarstwo gruntowe
Wędkarstwo muchowe
Wędkarstwo sumowe
Wędkarstwo trollingowe
Wędkarstwo zimowe
Echosondy, gps, radia, akcesoria
Sprzęt ratunkowy
Silniki do łodzi, akcesoria
Łódki, przyczepy, akcesoria
Pontony, akcesoria
Akumulatory, akcesoria
Akcesoria wędkarskie
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producenci
Nowości Więcej
Obcinacz Rapala Fishing Clipper
Obcinacz Rapala Fishing Clipper
12,00zł
Reklama

lofoty

Daiwa-Cormoran

IntraSoft

Proszę o przesyłanie zdjęć na adres serwis@rybi-ogon.pl

Proszę wybrać kategorię
Barra MagnumBarra Magnum

Woblery Rapala Barra Magnum, były testowane na całym świecie do połowu tak w wodach słonych oraz słodkowodnych.
Zwiększona waga woblera (wykonane z mieszanki drewna) Barra Magnum, powoduje to iż pracują głębiej niż wobler Magnum w tym samym rozmiarze.


BX MinnowBX Minnow

NOWOŚĆ 2013

Łącząc niezrównane właściwości woblerów z balsy z wytrzymałością tworzywa Rapala otwiera nową erę w wędkarstwie.

Dzięki opatentowanej konstrukcji, na którą składa się rdzeń z balsy oraz wytrzymała, kopolimerowa powłoka, BX Minnow prezentuje superresponsywną akcję i ożywa nawet przy najwolniejszym prowadzeniu. Można go również prowadzić szybko, agresywnie. Nie boi się zębów dużych drapieżników! Precyzyjne wyważenie gwarantuje długie rzuty.


Clackin' CrankClackin' Crank

Nowość 2013

Clackin’ Crank różni się od innych woblerów Rapala. Numer modelu "CNC53" oznacza, że wobler ma 5 cm długości i schodzi na głębokość 3 stóp (0,9 m). Model "CNC74"mierzy 7 cm i schodzi do 4 stóp (1,2 m). Ten elastyczny, rozwojowy kod został wprowadzony po to, aby dać wędkarzom jak najwięcej informacji o przynęcie.

Woblery Clackin' Crank mają kształt rybki i ster głębokości o specyficznym kształcie. Występują w dwóch rozmiarach z zaprogramowaną głębokością pracy. Oba mają mocno agresywną, wibrującą akcję.


Clackin' MagnumClackin' Magnum

Nowość 2013

Zanurkuj woblerem Clackin' Magnum z opatentowaną grzechotką Rapala do samego dna. Schodzi na 6 metrów bez dociążenia i ma agresywną, kolebiącą akcję, przeznaczony do łowienia dużych ryb na trolling. Dzięki specjalnej konstrukcji steru stawia niewielki opór nawet przy dużej prędkości. Wtopiony w ster błyszczący dysk emituje dodatkowe wabiące refleksy świetlne, podobnie jak naturalistyczna, metaliczna folia na korpusie.


Clackin' MinnowClackin' Minnow

NOWOŚĆ 2013

Clackin’ Minnow to wolno tonący wobler w kształcie rybki, prezentujący akcję "rannej rybki". Dostępny w dwóch wielkościach: nr 9 i nr 11 oraz dziesięciu wersjach kolorystycznych.


CountDown®CountDown®

Wolno tonący, kontrolowana głębokość łowienia.

Doskonały wobler dla spinningistów, którzy w poszukiwaniu drapieżnika przeszukują rejony łowiska na różnych głębokościach. W tym przypadku Count Down stał się standardem dla innych przynęt tego typu. Bez względu na to, czy ryba jest przyczajona między trzcinami, czy też głęboko przy samym dnie, Count Down jest woblerem, który okaże się zabójczo skuteczny.


Deep Tail DancerDeep Tail Dancer

Głęboko schodzący bananowy wobler z grzechotką

Deep Tail Dancer to głęboko schodzący wobler do połowu dużych ryb przebywających na dużych głębokościach. Delikatne wahania części przedniej i ostra praca ogona sprawiają, że są one tak samo łowne jak klasyczne Tail Dancery. Są to niezastąpione przynęty podczas połowu takich ryb jak łososie, trocie, szczupaki czy sumy. Deep Tail Dancer to doskonała przynęta do trollingu na wielkie drapieżniki. Nowością na sezon 2007 jest nowy, mniejszy model Nr 9.


Down Deep Husky JerkDown Deep Husky Jerk
DT ®DT ®
Flat RapFlat Rap

Nowość 2013

Rodzinne podobieństwo widoczne na pierwszy rzut oka. Dopiero po chwili zaczynasz zauważać różnice - płaskie boki i trójkątny ster. Zbudowany z balsy, dzięki czemu delikatnie reaguje na sterowanie - Flat Rap prezentuje odrobinę zmodyfikowaną klasyczną akcję "rannej rybki", typową dla woblerów Rapali. Trójkątny ster zapewnia także szybką akcję, a jednocześnie doskonale odbija przeszkody. Każdy egzemplarz został ręcznie wyważony i przetestowany w zbiorniku, abyś mógł cieszyć się sprawdzonymi patentami Rapali, przy każdej wędkarskiej okazji.


Glass Fat Rap
Glass Shad RapGlass Shad Rap

Glass Shad Rap®

Niewiarygodna imitacja natury. Na pewno nie jest to Rapala twojego dziadka. Legendarny Shad Rap zmienia się. Nowa technologia daje możliwość uzyskania trójwymiarowego efektu pryzmatycznego szkła. Kiedy wiązka światła dociera do powierzchni ulega odbiciu w setkach kierunków, podobnie jak w przypadku diamentu. Podobny do kameleona Glass Shad Rap przybiera barwę otoczenia wysyłając jednocześnie dookoła świetliste refleksy. Bez względu na to czy łowimy przy ostrym słońcu, czy przy marnym świetle wobler wygląda absolutnie naturalnie dopasowując się barwą do aktualnie panujących warunków świetlnych. Trochę przypomina to tzw. fotochromatyczne szkła, jakie często stosujemy w okularach. Łącząc w sobie elementy barwy występujące w naturze u okoni (albo małych śledzików) z możliwością dalekich rzutów, z efektami dźwiękowymi oraz z neutralnym wyważeniem w wodzie, Glass Shad Rap wprowadza nową jakość do spinningu. Najskuteczniejsze jest prowadzenie metodą „skok do przodu, przerwa”.


Husky JerkHusky Jerk

Wobler do dalekich rzutów. Idealnie wyważony model Husky Jerk może być prowadzony w szerokim zakresie prędkości. Komora z wbudowaną grzechotką emituje fale dźwiękowe, które wzmocnione w wodzie wabią drapieżniki nawet z dalekiej odległości. No i oczywiście niepowtarzalna akcja w wodzie, osiągnięta dzięki neutralnemu zachowaniu podczas przerwy w zwijaniu żyłki. Nowością są przezroczyste modele z holograficznie mieniącą się linią kręgosłupa.


JointedJointed

Lekarstwo na każdego drapieżnika grzechoczący, neutralnie wyważony Jointed Shad Rap! Nie tylko imituje ruchy zranionej płotki, wysyła także hydroakustyczne sygnały „cierpienia”, które są w stanie uaktywnić najbardziej rozleniwionego, nie żerującego szczupaka, czy okonia.


Jointed Deep Husky JerkJointed Deep Husky Jerk

Nowość 2013

Jointed Deep Husky Jerk prezentuje charakterystyczną dla klasyków Rapali akcję "rannej rybki", zaś dzięki przegubowi wykonuje dodatkowe, wabiące ruchy ogonem, którym żadna ryba się nie oprze. Czy powoli zwijasz linke, trollingujesz, czy też rozpędzasz przynętę do pierwszej kosmicznej, ta zawsze będzie szła jak po sznurku!.


Jointed Shad RapJointed Shad Rap

Lekarstwo na każdego drapieżnika grzechoczący, neutralnie wyważony Jointed Shad Rap! Nie tylko imituje ruchy zranionej płotki, wysyła także hydroakustyczne sygnały „cierpienia”, które są w stanie uaktywnić najbardziej rozleniwionego, nie żerującego szczupaka, czy okonia.


Jointed Shallow Shad RapJointed Shallow Shad Rap

NOWOŚĆ 2013

Agresywny, mocno kopiący Jointed Shad Rap w wersji płytkochodzącej. Ma niezwykle responsywną akcję nawet podczas bardzo wolnego prowadzenia, wysyła mocne wibracje i głośny dźwięk grzechotki.


Magnum CountDownMagnum CountDown

Mieniące Światowy numer jeden ! Słonowodna przynęta, ręcznie montowana i testowana w zbiornikach. Magnum to idealny wobler do łowienia w trudnych warunkach, na zarośniętych akwenach. Równocześnie bardzo dobrze radzi sobie z gatunkami słodkowodnymi, takimi jak sandacz i szczupak. Realistyczna kolorystyka gwarantuje skuteczność w wodach na całym świecie.


Max RapMax Rap

Nowość 2013

Zaprojektowany, aby osiągać maksymalne dystanse, MaxRap posiada aerodynamiczny kształt oraz opatentowany mechanizm MaxCast, dzięki czemu będziesz w stanie celnie cisnąć go na niespotykaną dotąd odległość. Wzbogacony o rzeźbione laserowo łuski, kotwice VMC® Spark Point oraz inne doskonałej jakości komponenty MaxRap pruje powietrze jak rakieta balistyczna, a pod wodą imituje zachowanie „rannej rybki”. Wymagający wędkarze chcą najlepszego. Dołącz do nich! Wybierz Max Rapa!


Mini Fat RapMini Fat Rap

Podstawowy wobler.

Nawet najostrożniejsze ryby na otwartej wodzie niestanowią problemu dla woblerów Fat Rap. Weterani spinningu, zaprawieni w łowach na setkach różnych łowisk, nie rozstają się z Fat Rapem i przysięgają, że jest to rarytas pośród spinningowych przynęt, skuteczny nawet podczas najgorszych dni. Wobler występuje również w wersji powierzchniowej SFR 07 w następujących kolorach: B, BB, GFR, P, HT, SD, RCW, FT.


MinnowMinnow
Minnow SpoonMinnow Spoon

Nowość 2013

Prawidłowo pracuje bez względu na prędkość prowadzenia - czy szybko, czy wolno, zawsze intryguje swym zachowaniem drapieżniki. Doskonale nadaje się zarówno do klasycznego spinningowania, jak i do trollingu. Giętka osłonka haka skutecznie zabezpiecza przed niepotrzebnymi zaczepami. Nadaje się do połowów zarówno w wodzie słodkiej jak i morskiej.


Original FloatingOriginal Floating

Nieustannie najlepszy na świecie!

Original Floating bez względu na to, jak jest stosowany, czy jako płytko schodzący, czy też jako głębinowa przynęta prowadzona z zewnętrznym dociążeniem, zawsze szokuje swoją skutecznością! Nowością w sezonie 2007 są cztery wzory kolorystyczne w wersji „bleeding” imitujące czerwonymi motywami ranną, krwawiącą rybkę.


Rattlin' Minnow SpoonRattlin' Minnow Spoon

Nowość 2015

Rattlin' Minnow Spoon to unikalne połączenie kształtu woblera i akcji błystki. Szeroka, nieregularna akcja generuje wabiące odblaski. Wewnętrzna komora grzechocząca emituje wibracje i dźwięk. Przynętę wyposażono w wytrzymały hak VMC. Przy opadaniu będzie „zarzucać” ogonkiem i kolebać się na boki.


Rattlin' RapalaRattlin' Rapala

Dźwięk zaciekawia ryby i prowokuje je do poszukiwań. Model Rattlin Rapala emituje fale akustyczne o częstotliwościach dopasowanych do głosów natury w środowisku wodnym. Sekret dźwięku w połączeniu z charakterystycznym kołysaniem się (patent Rapali) korpusu woblera sprawiają, że przynęta jest wyjątkowo skuteczna.


Scatter Rap® CrankScatter Rap® Crank

Nowość 2015

Scatter  Rap  Crank  to  pierwszy  wobler nowej  serii.  Aby  zmusić  go  do  agresywnej, nieprzewidywalnej i myszkującej akcji należy zastosować technikę rzutu i zwijania.


Scatter Rap® Crank DeepScatter Rap® Crank Deep

Nowość 2015

Woblery Scatter Rap odmieniły oblicze współczesnego spinningu. A teraz Rapala wprowadza ich słynną, pełną uników akcję znacznie głębiej pod wodę – Scatter Rap Crank Deep szybko nurkują i pracują na głębokości 3 m.


Scatter Rap® ShadScatter Rap® Shad

Nowość 2015

Legendarny  profil  korpusu  typu  „shad” doskonale  naśladuje  ruchy  żerującej  ryby. Rzucana czy trollingowana ta przynęta będzie pruć wodę zakosami jak uciekająca rybka.


Shad RapShad Rap

Kiedy zespół projektantów w Rapali stworzył model Shad Rap, celem było opracowanie najlepszego woblera na świecie. Skonstruowano przynętę o kształcie przypominającym typowy narybek pod każdą szerokością geograficzną, lecącą w powietrzu niczym kula, a więc łatwą do rzucania, pracującą na różnych głębokościach i charakteryzującą się typowym dla woblerów Rapali sposobem kolebania w wodzie.


Shallow MagnumShallow Magnum

Doskonałe możliwości wyrzutu,przynęta wykonana z twardego drzewa Abachi. Drgająca akcja. Głębokość schodzenia: 1.2 - 1.8 m.


Shallow Shad RapShallow Shad Rap

Shallow Shad Rap®

Idealna przynęta do łowienia w płytkich wodach. Shallow Shad Rap pracuje w obrębie 30 cm od powierzchni i jest fantastycznym woblerem do wolnego trollingu, klasycznego spinningowania oraz łowienia techniką „podszarpywania”.


SilverSilver

Drogocenny klejnot spełniający życzenia.

Dzięki stabilnej pracy przy różnych prędkościach prowadzenia, Sliver jest wyjątkowo skuteczną przynętą na łowiskach morskich i słodkowodnych. Dwuczęściowy korpus doskonale imituje małego tobiasza. Nadaje się do połowów zarówno w wodzie słodkiej jak i morskiej. Doskonale sprawdza się podczas okresów chłodnej pogody i wiatru, kiedy powierzchniowa strefa wody zaczyna przechładzać się. Stosujemy zarówno do klasycznego spinningowania, jak i podczas trollingu.


Skitter PopSkitter Pop

Sprawdzona przynęta z gwarancją jakości Rapali.

Wyposażony w unikatowy, plastikowy ster o kształcie czaszy, wykonany z balsy Skitter Pop to najdoskonalszy wobler powierzchniowy. Używany na wiele sposobów, jest przynętą uniwersalną, na którą spinningista zawsze może liczyć.


Skitter PropSkitter Prop

Wobler powierzchniowy, wykonany z balsy i wyposażony w stalowe śmigiełko silnie zaburzające wodę.


Snap RapSnap Rap

NOWOŚĆ 2013

Zaprojektowana specjalnie do łowienia w pionie, ta unikatowa przynęta będzie przemykać chyżo w górę i dół. Snap Rapa można używać zarówno przy kamiennym dnie jak i w toni głębokiego łowiska. Wytrzymały dwuczęściowy korpus oraz mocne haki są skuteczne na agresywne drapieżniki.


Super Shad RapSuper Shad Rap
Tail DancerTail Dancer
Kształt i materia stopione w jedną, ostro pracującą przynętę! Tail Dancer: Wprowadzony na rynek dwa lata temu, zdołał przez ten krótki okres zapracować na doskonałą opinię. Jak świat długi i szeroki wędkarze opowiadają nie zwykłe historie o skuteczności tego woblera przy łowieniu sandaczy, pstrągów, bassów, okoni, szczupaków, łososi.
Trolls-To-MinnowTrolls-To-Minnow

NOWOŚĆ 2010

Sam koncept jest dość prosty. I takież samo jest łowienie. Zaprojektowany do trollingu i spinningowania na wybranej głębokości. Po prostu wypuść 30 metrów żyłki 0,30 mm, pozwól mu zejść na odpowiednią głębokość i trzymaj. Płaskie boki zapewniają gwałtowną akcję. Używając plecionki Sufix o odpowiedniej wytrzymałości, uzyskasz do 25% większego zanurzenia. Trolls-To-Minnow zawiera grzechotkę, która przyciąga ryby jak magnes.


Ultra Light CrankUltra Light Crank

Nowość 2015

Zaprojektowany tak by prezentować mocną akcję przy niewielkich wymiarach – ten ultralekki, finezyjny maluch potrafi zejść do 2 metrów „kopiąc” nawet przy wolnym prowadzeniu! Ma wyporny, pływający korpus przez co szybko wypływa na powierzchnię po zatrzymaniu. Mimo niewielkich rozmiarów, podczas rzucania zachowuje się jak przynęta dwa razy większa. Wzór łuski oraz holograficzne oczy nadają mu naturalistyczny wygląd.


Ultra Light ShadUltra Light Shad

Nowość 2015

Mały rozmiar, ale możliwości ogromne! Ultra Light Shad został odpowiednio wyważony, aby ułatwić dalekie rzuty, a odpowiedni profil gwarantuje, że przynęta będzie szła prosto nawet przy energicznym ściąganiu i w wartkiej wodzie. Prezentuje akcję kolebiącą i wolno tonie przy powolnym ściąganiu. Sprawdza się na okonie, klenie, jazie i brzany.


X-RapX-Rap

X-Rap jest przynętą marzeń na miarę XXI wieku. Został zaprojektowany na podobieństwo rannej rybki - jasne łuski oraz linia boczna, odbijają światło jak małe lusterka. Jego konstrukcja zapewnia dalekie rzuty oraz prowokujące grzechotanie. To przynęta „do wszystkiego”, oczywiście z klasyczną akcją Rapali. Wędkarz sam wybierze, co najbardziej mu odpowiada.


X-Rap CountDownX-Rap CountDown

Nowość 2013

Doskonały wobler dla spinningistów, którzy w poszukiwaniu drapieżnika przeszukują rejony łowiska na różnych głębokościach. W tym przypadku Count Down stał się standardem dla innych przynęt tego typu. Bez względu na to, czy ryba jest przyczajona między trzcinami, czy też głęboko przy samym dnie, Count Down jest woblerem, który okaże się zabójczo skuteczny.


X-Rap DeepX-Rap Deep

X-Rap Deep posiada wszystkie zalety klasycznego X-Rapa, a zastosowanie długiego steru daje możliwość szybkiego sprowadzenia przynęty na głębokość nawet 4,5 metra. Możliwość tak szybkiego zejścia przynęty w głębokie partie wody skutkuje większą ilością brań podczas obławiania niedostępnych dla innych przynęt dołów. Wypróbowane w X-Rap’ach holograficzne listwy i ekstremalna akcja są tak samo skuteczne w głębinach jak w płytszych partiach wody.


X-Rap MagnumX-Rap Magnum

Mieniące się żywą łuską woblery X-Rap Magum dzięki potężnemu sterowi potrafią zejść na głębokość 9 metrów. Posiadają szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu uznawane są za najlepszą przynętę do trollingu.


X-Rap ShadX-Rap Shad

Połączenie systemu „kolebania” Shad Rap i agresywnej akcji X-Rap


X-Rap Shad ShallowX-Rap Shad Shallow

Idąc za przykładem legendarnej serii Shad Rap, w tym roku postanowiliśmy zaprezentować absolutną nowość X-Rap Shad Shallow, która sprowadzi unikatową akcję X-Rap Shad’a do jednego metra poniżej lustra wody. Shad Shallow to idealny wobler do płytkiego łowienia w wodach pełnych przypowierzchniowej roślinności.


styczeń - Nowe Produkty
Wobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 BSRD
Wobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 BSRD
54,00zł
Do koszykaWobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 BSRD
Wobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 SB
Wobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 SB
54,00zł
Do koszykaWobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 SB
Wobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 D
Wobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 D
54,00zł
Do koszykaWobler Rapala X-Rap Magnum XRMAG05 D
Wobler Rapala Flat Rap FLR08 HT
Wobler Rapala Flat Rap FLR08 HT
39,50zł
Do koszykaWobler Rapala Flat Rap FLR08 HT
Wobler Rapala Flat Rap FLR08 HSS
Wobler Rapala Flat Rap FLR08 HSS
39,50zł
Do koszykaWobler Rapala Flat Rap FLR08 HSS
Wobler Rapala Flat Rap FLR08 CLN
Wobler Rapala Flat Rap FLR08 CLN
39,50zł
Do koszykaWobler Rapala Flat Rap FLR08 CLN
Wobler Rapala Flat Rap FLR10 HSS
Wobler Rapala Flat Rap FLR10 HSS
43,50zł
Do koszykaWobler Rapala Flat Rap FLR10 HSS
Wobler Rapala Flat Rap FLR10 G
Wobler Rapala Flat Rap FLR10 G
43,50zł
Do koszykaWobler Rapala Flat Rap FLR10 G
Wobler Rapala Flat Rap FLR10 FT
Wobler Rapala Flat Rap FLR10 FT
43,50zł
Do koszykaWobler Rapala Flat Rap FLR10 FT
Zaloguj się
   Mój Adres E-mail:
   Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Jestem nowym klientem

Dlaczego warto założyć konto?
Bestsellery
01.Wobler Rapala Super Shad Rap SSR14 TPT
02.Wobler Rapala Deep Tail Dancer TDD09 BRT
03.Wobler Rapala Deep Tail Dancer TDD09 FLP
04.Wobler Rapala Deep Tail Dancer TDD11 RDT
05.Wobler Rapala Original F09 S
06.Wobler Rapala Super Shad Rap SSR14 P
07.Wobler Rapala Tail Dancer TD07 PD
08.Wobler Rapala Clackin' Minnow CNM11 GGH
09.Wobler Rapala Clackin' Minnow CNM11 S
10.Wobler Rapala Deep Tail Dancer TDD07 NP
Cenowa Bomba! Więcej
Wędka Konger World ChampionTM Zander 2,85m / 5-15g
Wędka Konger World ChampionTM Zander 2,85m / 5-15g
359,00zł
302,00zł
Recenzje Więcej
Wobler Rapala HJ08 CLN
Pięknie pracuje w wodzie sam się przekonałem i efekt murowan ..

4 z 5 Gwiazdek!
Sposób Płatności

Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.

Znak akceptacji

Płatności online

Credit Agricole Raty

Tax free

Kontakt
Godziny Otwarcia:
Pn-Pt: 09:00-17:00
Sob: 09:00-14:00


Obsługa Klienta:
+48 696 479 524
+48 505 107 296

GaduGadu: 10294792
rybiogon Skype: rybiogon

Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie znaki i loga są własnością odpowiednich firm.
Copyright ©2008 http://www.rybi-ogon.pl 
Powered by osCommerceProfessional
Sugestie